Порядок рецензування статей
Рецензентів призначає головний редактор або, за окремих обставин, член редакційної колегії. Також до рецензування можуть залучатися сторонні висококваліфіковані фахівці з досвідом роботи за конкретним науковим напрямком, як правило, доценти, кандидати наук, професори, доктори наук.
Протягом тижня рецензент готує свій висновок про відповідність статті всім редакційним вимогам та можливість її публікації.
Рецензування проводиться конфіденційно за принципами double-blind рецензування (подвійне "сліпе" рецензування, коли ні автор, ні рецензент не знають один про одного).
Редакція електронною поштою повідомляє автору результати рецензування.
Етичні принципи рецензента
Рецензент здійснює наукову експертизу авторських матеріалів, внаслідок чого його дії повинні носити неупереджений характер, виражається у дотриманні наступних принципів:
рукопис, отриманий для рецензування, повинен розглядатися як конфіденційний документ, який не можна передавати для ознайомлення або обговорення третім особам, які не мають на те повноважень від редакції;
рецензент зобов’язаний давати об’єктивну і аргументовану оцінку викладеним результатам дослідження;
неопубліковані дані, отримані з представлених до розгляду рукописів, не повинні використовуватися рецензентом для особистих цілей;
рецензент, який не володіє, на його думку, достатньою кваліфікацією для оцінки рукопису, або не може бути об’єктивним, повинен повідомити про це редактору з проханням виключити його з процесу рецензування даного рукопису.